Výsledky voleb do obecního zastupitelstva
 
Volby do zastupitelstev obcí 10.10. - 11.10.2014

Kandidátní listina

Kandidát

Navrhující
strana

Politická
příslušnost

Hlasy

Pořadí
zvolení

číslo

název

poř.
číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

abs.

v %

1

Komunistická str.Čech a Moravy

1

Pokorný Václav RSDr.

68

KSČM

KSČM

138

16,00

1

1

Komunistická str.Čech a Moravy

2

Hokešová Ludmila

61

KSČM

BEZPP

127

14,73

2

1

Komunistická str.Čech a Moravy

5

Štický Otakar

66

KSČM

BEZPP

124

14,38

3

1

Komunistická str.Čech a Moravy

3

Petržilka Tomáš

40

KSČM

BEZPP

117

13,57

4

1

Komunistická str.Čech a Moravy

4

Buřil Josef

66

KSČM

KSČM

104

12,06

5

1

Komunistická str.Čech a Moravy

6

Priatka Miroslav

60

KSČM

BEZPP

100

11,60

6

1

Komunistická str.Čech a Moravy

7

Kokoška Josef

66

KSČM

KSČM

87

10,09

7

 

 
Volby do zastupitelstev obcí 15.10. - 16.10.2010
 
Kandidátní listina Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Hlasy Pořadí
zvolení
Mandát
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Pokorný Václav RSDr. 64 KSČM KSČM 147 16,57 1 *
1 Komunistická str.Čech a Moravy 5 Petržilka Tomáš 36 KSČM BEZPP 128 14,43 2 *
1 Komunistická str.Čech a Moravy 7 Štický Otakar 62 KSČM BEZPP 128 14,43 3 *
1 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Červenka Tomáš 41 KSČM BEZPP 113 12,73 4 *
1 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Buřil Josef 62 KSČM KSČM 115 12,96 5 *
1 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Priatka Miroslav 56 KSČM BEZPP 115 12,96 6 *
1 Komunistická str.Čech a Moravy 6 Veltruský Antonín 41 KSČM BEZPP 116 13,07 7 *
 
Volby do zastupitelstev obcí 20.10. - 21.10.2006
 
Kandidátní listina Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Hlasy Pořadí
zvolení
Mandát
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Pokorný Václav 60 KSČM KSČM 89 18,73 1 *
1 Komunistická str.Čech a Moravy 7 Štický Otakar 58 KSČM BEZPP 76 16,00 2 *
1 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Priatka Miroslav 52 KSČM BEZPP 67 14,10 3 *
1 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Buřil Josef 58 KSČM KSČM 65 13,68 4 *
1 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Červenka Tomáš 37 KSČM BEZPP 61 12,84 5 *
1 Komunistická str.Čech a Moravy 5 Baranová Hana 44 KSČM BEZPP 58 12,21 6 *
1 Komunistická str.Čech a Moravy 6 Svobodová Květoslava 57 KSČM KSČM 59 12,42 7 *
 
 Informace
 
Zdroj: http://www.volby.cz