ObecChlumín
Obec Chlumín

Stáhněte si novou mobilní aplikaci V OBRAZE

Mobilní aplikace V OBRAZE

Středočeští živnostníci - bezúročné půjčky na řešení dopadů koronaviru

Návratná finanční výpomoc – program registrace/přihlášení

Dne 31. října 2020 v 23:59 hod. končí možnost podat elektronickou žádost o „půjčku“ v aplikaci půjčka živnostníkům. Vytištěné a podepsané smlouvy s žádostí doručte nejpozději do pondělí 9. listopadu 2020 na Krajský úřad Středočeského kraje. Dokumenty lze odevzdat i osobně do podatelny úřadu v uvedeném termínu do 13.00 hodin. Do tohoto termínu také nezapomeňte uhradit administrativní poplatek (ověřovací platba) ve výši 1,- Kč. Smlouvy a žádosti doručené po tomto termínu nebudou zpracovány.

Omlouváme se, vzhledem k nařízením ohledně situace COVID-19, bude zajištěna podpora do 30. 10. 2020 13:00 hodin.

Děkujeme za spolupráci.

Váš tým pro živnostníky

Pokud již registraci máte, stačí se přihlásit.

Vážený žadateli,

děkujeme za Váš zájem o návratnou finanční výpomoc dle Programu pro poskytování návratné finanční výpomoci Středočeským krajem živnostníkům Středočeského kraje na zmírnění nepříznivých dopadů epidemie nemoci COVID-19 na jejich živnost (včetně nepříznivých dopadů opatření souvisejících s bojem proti epidemii) v roce 2020 (dále jen „půjčka“) pro živnostníky ze strany Středočeského kraje. Doufáme, že můžeme přispět ke zmírnění následků spojených s epidemií COVID-19. Rádi bychom Vás tímto požádali o vyplnění online registračního formuláře, který je základem úspěšného podání Vaší žádosti. Pro přístup k formuláři je třeba se zaregistrovat dle níže uvedených pokynů.

Upozorňujeme, že o půjčku poskytovanou Středočeským krajem může žádat pouze osoba samostatně výdělečně činná (dále jen „žadatel“) za dodržení následujících podmínek.

Chcete vědět, zda se můžete přihlásit o „půjčku“? Odpovězte si na následující otázky. Pokud si na všechny následující otázky odpovíte ANO, bude Vám žádost schválena.

• Jste k datu žádosti evidován v rejstříku živnostenského podnikání a je Vám přiděleno IČO a jste fyzická osoba provozující živnost podle § 2 a 3 zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), ve znění pozdějších předpisů a k 12. 3. 2020 včetně jste svou živnost aktivně provozoval?
  • Máte alespoň jednu živnost, která není pozastavená, přerušená nebo zrušená k 12.3.2020?
  • Neprobíhá u Vás exekuční a insolvenční řízení a nejste zanesen v registru exekucí a insolvencí?
  • Máte sídlo podnikání na území Středočeského kraje?
  • Nemáte trvalé bydliště na ohlašovně obecního nebo městského úřadu?
  • Nepřekročíte příjmem této půjčky podmínky stanovené v souladu s nařízením Komise (EU) č. 1407/2013 ze dne 18. prosince 2013 o použití článků 107 a 108 Smlouvy o fungování Evropské unie na podporu de minimis (Úř. věst. L 352, 24. 12. 2013)?

Detailní návod k poskytnutí půjčky naleznete zde: Detailní návod k poskytnutí.

Proces registrace se skládá z jednotlivých kroků, kde je nezbytné vyplnit všechny povinné položky. Vyplňte prosím níže uvedené identifikační údaje. Tyto údaje po zadání již nelze měnit.

V případě nejasností nás můžete kontaktovat na e-mail pujckazivnostnikum@kr-s.cz.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Tým „pro živnostníky“ Středočeského kraje

Navod_na_poskytnuti_NFV4.pdf

Datum vložení: 15. 5. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 8. 11. 2020 15:50

Záchranný kruh

Odstávky elektřiny

Mapový portál

Mapový portál Mapotip

V OBRAZE

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Czechpoint

Město Neratovice